lovehatetragedy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
lovehatetragedy

Papa Roach. <3
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 One more insane idiot.

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
morphine
In black clouds
morphine


Брой мнения : 11
Join date : 09.09.2009
Местожителство : miles away from nowhere.

One more insane idiot. Empty
ПисанеЗаглавие: One more insane idiot.   One more insane idiot. EmptyПет Сеп 11, 2009 7:47 pm

hey, folks <3

Soo, май трябва да се представя. ^^ Казвам се Цветелина и въпреки че обичам дългите имена, не си харесвам моето. xD Затова просто Лина, а оттам и производните Лин, Лини, etc. Sukie works too. Агитацията бе постигната чрез ласт.фм. ;D На 14 години; от Варна и не дотам синьото море. Уча в ПЕГ [Първа Езикова Гимназия - за наразбралите].
Мога да слушам всякакъв вид рок, понякога метъл и разновидностите му. xD Като казах всичко, имах предвид буквално всичко. От Bon Jovi доoо Dimmu Borgir. xDD За Papa Roach научих преди някакви години от един съученик, явно по-ориентиран към хубавата музика от мен ... тогава! Та оттогава насам си ги обичам, чакам ги да ме посетят в Каварна [напълно невъзможно, tho], но и София да е - ще пълзя дотам, ако трябва. :о Хващала съм се да зяпам Джери преди, но сега знам, че го обичам този човек, толкова ми е симпатичееен. xD *fangirl faints*
Харесвам фотографията, гледам аниме, обичам фентъзи [за книги става въпрос], понякога пиша, вманиачена ъм по Фотошоп, харесвам РПГ форумите, не мога без музиката си иии обичам шоколад [и сладолед, и мъфини, и т.н. и т.н. xD]. Enough? Hope not. Питайтеее! ^^ Обожавам да ме разпитват - just go ahead!
Върнете се в началото Go down
http://www.aneella.deviantart.com/
chelseasmilex
forum idiot
chelseasmilex


Брой мнения : 188
Join date : 09.08.2009
Age : 28
Местожителство : zacky's pants. (:

One more insane idiot. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One more insane idiot.   One more insane idiot. EmptyПет Сеп 11, 2009 9:30 pm

Първо казвам,че първото ми впечатление е,че си ПИЧ! :D
Радвам се,че си се описала така добре.
И аз пък обичам шоколад,сладолед,фотошоп и фентъзита :р
таа... *не се сеща какво да те пита*

Защо Sukie?
Какви други групи харесваш?
Колко имаш по английски? (Много си добра - харесвам такива хора :D)
Снимка?
Имаш ли скайп?
Даййй ако имаш плийс? :p
Върнете се в началото Go down
morphine
In black clouds
morphine


Брой мнения : 11
Join date : 09.09.2009
Местожителство : miles away from nowhere.

One more insane idiot. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One more insane idiot.   One more insane idiot. EmptyПет Сеп 11, 2009 10:01 pm

Мерси, мерси, много се радвам xDD
Значии, така! Отговори first session:

1. Sukie.. ehm, почти почвам да забравям, но все някой изскача и ме пита откъде е. Ами, звучи смешно, но! xD От най-популярния наруто рпг-форум в страната е. Героинята ми се казва Накашима Асука, а Суки е от Асука. Просто ни се видя по-сладко от Лина, та така. ;D
2. Ами, ох.. xD Страшно много са, а после се ядосвам, като пропусна някоя. ;D Ноо да кажем, чее харесвам Escape the Fate, Dead by April, Disarmonia Mundi, Eyes Set to Kill, Flyleaf, Soilwork, Static-X, A7X, Dope, MCR, System of a down, Three Days Grace, Breaking Benjamin, Skillet, Seether, Shinedown и подобни. Но много се дразня, защото да кажем в ласт.фм показва 1, а каквото си слушам в ютюб остава неспоменато. xD В смисъл, там може да нямам и 1 песен скробната нa дадена група, а по принцип много да си ги слушам. Ениуей, няма съвършени неща.. ;D
3. Всъщност уча немски, но имам 6 по англ, мерси. xD
4. Ами всъщност не харесвам да се снимам, предпочитам да е нещо около мен. Но може да намеря някоя, ако интересът е така голям. xDD
5&6. Май вече си отговорихме взаимно. ^^
Върнете се в началото Go down
http://www.aneella.deviantart.com/
Reckless
Ageless
Reckless


Брой мнения : 145
Join date : 09.07.2009
Местожителство : place only the dead know

One more insane idiot. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One more insane idiot.   One more insane idiot. EmptyСъб Сеп 12, 2009 3:46 am

Хайй ^_^

1. Имаш ли брат или сестра?
2. Ако да, досадна/ен ли е?
3. искаме снимка, да, да, да! ;Р
Върнете се в началото Go down
morphine
In black clouds
morphine


Брой мнения : 11
Join date : 09.09.2009
Местожителство : miles away from nowhere.

One more insane idiot. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One more insane idiot.   One more insane idiot. EmptyСъб Сеп 19, 2009 2:14 am

Халъоо xD

1. Братче - на 10.
2. Откакто имам свой лаптоп - не чак толкова. Но иначе не се търпи. :о
3. Hell, why? ;DD Може би в един по-късен етап. xD
Върнете се в началото Go down
http://www.aneella.deviantart.com/
Sponsored content





One more insane idiot. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One more insane idiot.   One more insane idiot. Empty

Върнете се в началото Go down
 
One more insane idiot.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
lovehatetragedy :: The Beginning :: За потребителите-
Идете на: